FGSURF.org - Federación Galega de Surf e Bodyboard

Ranking Circuito Galego Infantil e Xuvenil de Surf e Body - Circuito Galego Open de Long Board 2011

      

Ranking Circuito Galego Infantil e Xuvenil de Surf e Body - Circuito Galego Open de Long Board 2011


Finalizado  o Circuito Galego Infantil e Xuvenil de Surf e Bodybaord e o Circuito Galego de Longboard Open desta tempada deportiva, e un pracer para a Federación Galega de Surf dar a coñecer os Top 14 de cada modalidade e categoría.





Circuito Galego 2011

Top 14 Infantil e Xuvenil de Surf e Bodyboard


Surf  Xuvenil  Masculino










NOME

CLUBE


PATOS


BARRAÑAN


MALPICA


TOTAL














DIEGO ALVAREZ LOURIDO

PRADO SURF CLUB


860


1000


583


2443


GONZALO FERNANDEZ GARCIA

LA VIEJA ESCUELA


610


610


1000


2220


MANUEL FERNANDEZ COSTAS

PATOS SURF CLUB


555


500


860


1915


MARTIN CORTIJO GONZALEZ

LA VIEJA ESCUELA


450


670


730


1850


LUCAS CARRERA DA SILVA

PRADO SURF CLUB


450


555


583


1588


GONZALO DIEZ UCEDA

PRADO SURF CLUB


1000


555




1555


MIGUEL PEREZ-MONEO

CLUB PRAIA DE PANTIN


670


860




1530


ALBERTO MOSQUERA LOMBA

SEN CLUBE


450


450


610


1510


MIGUEL MORLA PRIETO

RIDERS SURF CLUB


400


360


528


1288


10º

GUILLERMO GOMEZ REBOREDA

PRADO SURF CLUB


730


500




1230


11º

PEDRO ACEBAL MARTINEZ

SEN CLUBE


450




670


1120


12º

MIGUEL GOMEZ REBOREDA

PRADO SURF CLUB


610


500




1110


13º

ROI FERNANDEZ VAZQUEZ

SEN CLUBE


500


500




1000


14º

JAIRO FERNANDEZ OTERO

GLASS SURF CLUB


400




555


955















Surf  Infantil  Masculino










NOME

CLUBE


PATOS


BARRAÑÁN


MALPICA


TOTAL














IGNACIO GUISASOLA

GOLFIÑO SURF CLUB


860


1000


1000


2860


BORJA MALVAR CRESPAN

PRADO SURF CLUB


1000


500


730


2230


JUAN FERNANDEZ LOPEZ

LA VIEJA ESCUELA


610


730


860


2200


ALBERTO MOSQUERA

SEN CLUBE


670


860


610


2140


CARLOS VAZQUEZ CASTRO

LA VIEJA ESCUELA


500


670


670


1840


JAVIER MARTINEZ ARAUJO

RIDERS SURF CLUB


555


555


555


1665


MANUEL CRESPO DELGADO

PRADO SURF CLUB


500


555


610


1665


LEO ZAMBRANO

PRADO SURF CLUB


610




583


1193


PEDRO CRESPO DELGADO

PRADO SURF CLUB


450


450




900


JAVIER RODRIGUEZ-TRIANA

GOLFIÑO SURF CLUB


730






730


10º

PABLO BOUZA LEIRA

CLUB BOA ONDA


610






610


10º

MARTIN BOUZA LEIRA

CLUB BOA ONDA


610






610


11º

MANUEL OTERO

PATOS SURF CLUB






583


583


12º

BORJA RODRIGUEZ GIMENO

PRADO SURF CLUB


555






555


12º

SAUL CARRERA DA SILVA

PRADO SURF CLUB






555


555


12

PEDRO PALMOU

PATOS SURF CLUB






555


555


12

KEVIN ALVAREZ

SILFO SURF CLUB






555


555


13º

ENRIQUE HERRERA

SEN CLUB


500






500















Surf  Xuvenil  Feminino










NOME

CLUBE


PATOS


BARRAÑÁN


MALPICA


TOTAL














EVA ROBLEDO

PRADO SURF CLUB


610


730


1000


2340


ISABEL GUNDIN

SEN CLUB


610


860


610


2080


CARLOTA LAGO MARTIN

RIDERS SURF CLUB


730


450


860


2040


YOLANDA RODRIGUEZ

CLUB PRAIA DE PANTIN


860


1000




1860


ITZIAR GUISASOLA

GOLFIÑO SURF CLUB


450


555


730


1735


PAULA PAZ FRAGA

LA VIEJA ESCUELA


500


610


610


1720


CRISTINA IGLESIAS REY

PRADO SURF CLUB


670




670


1340


ALICIA BECERRA ALONSO

LA VIEJA ESCUELA


500


610




1110


MARTA CID LOPEZ

PRADO SURF CLUB


555


500




1055


10º

ERIKA FRANCO

CLUB GROSSO DE DONIÑOS


1000






1000


11º

LAURA ROSALES COSTAS

PRADO SURF CLUB


500






500















Surf  Infantil  Feminino










NOME

CLUBE


PATOS


BARRAÑÁN


MALPICA


TOTAL














ISABEL GUNDIN

SEN CLUB


730


860


1000


2590


CRISTINA IGLESIAS REY

PRADO SURF CLUB


860


730


860


2450


YOLANDA RODRIGUEZ

CLUB PRAIA DE PANTIN


1000


1000




2000


ALBA RODRIGUEZ LLOVES

PRADO SURF CLUB


670


555


670


1895


CLAUDIA PEREZ GARCIA

PRADO SURF CLUB


610


610


610


1830


BLANCA GARICA OLIVARES

CLUB PRAIA DE PANTIN


670






670


RAQUEL DOPAZO

RIDERS SURF CLUB






730


730


AILA BARRERAS TAPIAS

PRADO SURF CLUB


610






610


NEREA VELO NIETO

CLUB BOA ONDA


610






610


EVA FERREIRA

RIDERS SURF CLUB






610


610



Bodyboard  Xuvenil  Masculino










NOME

CLUBE


PATOS


BARRAÑÁN


MALPICA


TOTAL














ALBERTO GUNDIN PEREZ

SEN CLUB


1000


1000


860


2860


ANDRES SANTANDER

PRADO SURF CLUB


860


730


1000


2590


IAGO PARDIÑAS  GARCIA

SANDSPIT SURF CLUB


730


610


730


2070


ADRIAN DIAZ MENDEZ

SANDSPIT SURF CLUB


610


555


583


1748


JUAN CRUZ ALONSO

SANDSPIT SURF CLUB




860


610


1470


GABRIEL PACHECO LAREO

SANDSPIT SURF CLUB


670


610




1280


JACOBO CARBALLA LIMA

RIDERS SURF CLUB




555


670


1225


VICTOR VIDAL

SEN CLUB




670




670


SERGIO LOPEZ

RIDERS SURF CLUB






610


610


10º

RAUL MARTIN

SANDSPIT SURF CLUB






583


583


11º

CARLOS MEGINO

PATOS SURF CLUB






555


555


12º

ALEJANDRE LOPEZ

CLUB BOA ONDA




500




500


13º

JAVIER VEIGA

CLUB BOA ONDA




450




450















Circuito Galego 2011











Top 14 Open longboard (masculino/feminino)











Longboard Masculino -Feminino










NOME

CLUBE


PANTIN


PATOS


NEMIÑA


TOTAL
















Nestor Martinez

G.A.L


860


730


670


2260



Rufo Navarro

G.A.L


730


1000


500


2230



Daniel Alvite Ceriana

G.A.L


1000


1000




2000



Antonio Varela Amado

SILFO SURF CLUB


610


730


555


1895



Juan Patiño

G.A.L


500


500


500


1500



Patrick Vilán

PATOS SURF CLUB




860


610


1470



Jose Luis Rodriguez Barcala

OESTE SURF CLUB


450


450


450


1350



Diego García Cela

G.A.L




610


670


1280



Marcos Pita

ESCOLA DE SURF DE PANTÍN


670




555


1225



10º

Alberto Mouriño

G.A.L


610




610


1220



11º

Ettore Burdese

G.A.L


500




610


1110



12º

Carlota Lago

RIDERS SURF CLUB




500


500


1000



13º

Javier Porto

ESCOLA DE SURF DE PANTÍN


450




450


900



13º

Alberto Rodriguez

ESCOLA DE SURF DE PANTÍN


500




400


900



14º

David Yañez

NUDE SURF CLUB




360


500


860



Para ver o ranking completo pinchar aquí


SEN CLUB

Cursos & Formación

 
 







      

        

Empresas Amigas

Info de Contacto:

Federación Galega de Surf e Bodyboard

Rúa Fotógrafo Luís Ksado, 17 - oficina nº 17
Telf. +34 986 239095

36209 VIGO (Pontevedra)

Email: info@fgsurf.org


Horario de atención XULLO:

Martes: 9-15

Mércores: 9-14.30

Xoves: 17-20.30

Venres: 9-14

 

Horario de atención AGOSTO:

Martes-Venres: 9-14



You are here